Відмінності між версіями «Контакти»
Матеріал з Аероскан Сервіс
PVV (обговорення • внесок) |
PVV (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 11: | Рядок 11: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |пр-т В. Лобановського, 82<br>(пр-т Червонозоряний, 82)<br> | + | |пр-т В. Лобановського, 82<br>(пр-т Червонозоряний, 82)<br>03118, Київ, Україна |
|rowspan="6"|[[image:facility_1.jpg|320px|link=]] | |rowspan="6"|[[image:facility_1.jpg|320px|link=]] | ||
|- | |- | ||
Версія за 18:04, 10 листопада 2017
| EN | UK | RU |
| Адреса: | ТОВ "Аероскан Сервіс" | Будівля головного офісу |
|---|---|---|
| пр-т В. Лобановського, 82 (пр-т Червонозоряний, 82) 03118, Київ, Україна |
||
| Телефон: | (+380) 44 3777238 | |
| Факс: | (+380) 44 3777239 | |
| E-mail: | ||
| GPS: | N 50.41356, E 30.48094 | |
| ||
Завантаження мапи...
|