Відмінності між версіями «Контакти»
Матеріал з Аероскан Сервіс
LOA (обговорення • внесок) |
PVV (обговорення • внесок) |
||
| (не показана одна проміжна версія ще одного учасника) | |||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |вул. Ушинського 40 | + | |вул. Ушинського 40 <br> БЦ "Dominion Business Park" <br> Корпус Б', офіс № 305 <br>03151 Київ, Україна |
<!-- | <!-- | ||
|rowspan="6"|[[image:facility_1.jpg|320px|link=]] | |rowspan="6"|[[image:facility_1.jpg|320px|link=]] | ||
Поточна версія на 16:05, 7 листопада 2018
| EN | UK | RU |
| Адреса: | ТОВ "Аероскан Сервіс" |
|---|---|
| вул. Ушинського 40 БЦ "Dominion Business Park" Корпус Б', офіс № 305 03151 Київ, Україна | |
| Телефон: | (+380) 44 3777238 |
| Факс: | (+380) 44 3777239 |
| E-mail: | |
| GPS: | N 50.422128, E 30.440329 |
| |